📦 Безплатна доставка Новою Поштою на всі замовлення 📦

Відправляємо по всій Україні. Оплата карточкою (звертайтесь в соцмережі) або готівкою при отриманні. Гарантія якості.

+380 (97) 202 7181hello@likeu.ua

Про нас

Хто ми?

Дозволь представитися. Ми – команда like U, виробник записників. Ми створюємо нашу продукцію для тебе з любов’ю, використовуючи весь свій попередній досвід виготовлення щоденників, блокнотів, записників і ділової галантереї, отриманий за більш ніж п’ятнадцятирічну історію співпраці з корпоративними клієнтами.

Наші принципи

Ми віримо, що на початку життєвого шляху кожна людина має яскраві і світлі мрії, які здатні зробити її щасливою. Минає час, і більшість із нас дозволяє цим мріям загубитись під тиском зовнішніх обставин та впливом внутрішніх компромісів. Ми впевнені, що лише ті, хто здатні зосередитись на своїй меті і робити те, що насправді має значення, зможуть повністю реалізувати себе та знайдуть справжнє щастя.

Наша мета

Саме тому наша мета – допомогти тобі зберегти свою індивідуальність, реалізувати свої мрії та ідеї, впорядкувати думки та враження, сформувати цілі, завдання і плани їх реалізації.

Наша ціль

Наша ціль досить проста – створити доступні для кожного записники із сучасним та привабливим дизайном, в яких буде просто, зручно і комфортно записувати всі твої ідеї, враження, плани або просто нотатки. Також в нас є план створити іншу супутню продукцію, яка доповнюватиме записники, але це вже з часом.

Наші пріорітети

Ми дбаємо, щоб створювана нами продукція завжди була

  • привабливою
  • зручною та практичною у використанні
  • якісною і разом з тим доступною


Саме тому ми використовуємо простий і привабливий дизайн, відсікаючи все зайве.
Мінімалізм та функціональність – нічого лишнього. Щодня самі користуємось нашими записниками, щоб постійно тестувати і вдосконалювати їх. Застосовуємо  високоякісні матеріали і забезпечуємо постійний контроль якості в процесі виготовлення продукції, приділяючи особливу увагу деталям.

Зв’язатися з нами

Для нас важлива твоя думка, тому якщо ти хочеш поділитись враженнями чи щось підказати, або просто привітатись, або, можливо, маєш нові цікаві ідеї та бажаєш про них розповісти, пиши нам на hello@likeu.ua, і давай разом зробимо найкращий записник like U! Нехай він буде саме таким як ти!

Updating…
  • Твій кошик порожній.

    Давай зробимо твоє перше замовлення зараз