📦 Безплатна доставка Новою Поштою на всі замовлення 📦

Відправляємо по всій Україні. Оплата карточкою або готівкою при отриманні. Гарантія якості.

+380 (97) 202 7181hello@likeu.ua

Корпоративним клієнтам

Наша пропозиція

Що може бути найкращим подарунком ?

Як можна висловити особливе ставлення до співробітників, партнерів або клієнтів компанії? Звичайно ж приємним і корисним подарунком! like U пропонує стильні блокноти на замовлення – універсальний варіант гідного жесту уваги.

Блокноти like U найкращим чином підходять для використання в якості корпоративного подарунка партнерам, клієнтам або співробітникам компанії. Вони створені, щоб допомогти кожному зберегти свою індивідуальність, реалізувати свої ідеї та мрії, впорядкувати думки і враження, сформулювати цілі, завдання та плани їх реалізації.

Ефективність роботи цілої компанії залежить від організованості кожного члена команди, його вміння керувати часом, продуктивно працювати і повноцінно відпочивати. Блокнот в подарунок працівнику – спосіб висловити подяку за його роботу і одночасно дати в руки інструмент для раціонального планування діяльності та власного життя.

Різні колекції – зручність кожному!

Ми в like U розробили різні колекції записників – PRO, DUO і FUN – кожна з яких має відмінні риси і переваги для використання. Різні формати, колірні рішення і розлініювання блоків – у нас є гідні презенти для кожного.

Щоденники з однієї колекції чудово підійдуть як корпоративний подарунок – вони допоможуть підтримати імідж компанії перед партнерами і клієнтами, підкреслити корпоративний стиль і єдність команди, стануть приємним і ефективним елементом організованої професійної діяльності колективу.

Якщо ти або твоя компанія вирішили скористатися такою можливістю, напиши нам, і наш представник запропонує особливі умови поставки, а також додаткові варіанти індивідуалізації продукції like U.

Корпоративні замовлення формуються вже від 30 шт!

Зв’язатися з нами

b2b@likeu.ua

(032) 229-59-09
(097) 202-71-81

ТОВ «ОЗКО Україна»
м. Львів, 79037
а/с 10769

Updating…
  • Твій кошик порожній.

    Давай зробимо твоє перше замовлення зараз